Kurumsal

Hakkımızda

SAAT

yedekparca

Hakkımızda

Saatçi Ramazan, saat kordonu imalatçısı ve saat yedek parça ithalatçısı olarak sektörde 25. yılımızı tamamdık. Çeyrek asırlık bir tecrübe ile ülke genelindeki bayilerimize saat kordonu ve yedek parça malzemesi tedariği yapmaktayız. Gelişen teknolojilere rağmen hala insanların vazgeçmediği aksesuarlardan olan saatler için kendi atölyemizde seri ve özel kordon imalatı yapmaktayız. 

İnternetin yaygınlaşması ve gelişmesi ile bayi ağımızı yaygınlaştırmakla beraber online ve hızlı bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. 
B2B (firmadan firmaya) satış sistemi ile anlık sipariş oluşturma, geçmiş siparişleri kontrol etme fatura ve ödeme takibi gibi bir çok ticari işlemi bayilerinin kullanımına sunmaya başlamıştır. 

B2C (firmadan son kullanıcıya) sistemide saatyedekparca.com alan adında yayın yapan internet sitesinde perakende faaliyetlerine devam etmektedir.

SAAT

yedekparca

Üretim

1989 yılından itibaren saate dair herşey prensibiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan Saatçi Ramazan; Patenti bize ait olan RC Hector, Rika, Yelkenli ve Banda markalarının seri kayış imalatı ile Türkiye de yerli kayış üretiminin öncülüğünü yapmaktadır.

Ayrıca Kişiye Özel Saat Kayışı imalatı da faaliyetlerimiz arasındadır. Saat markası ne olursa olsun , orjinal, timsah, yılan, vatoz, dana vb deriler ile istediğiniz renk seçeneklerinde size özel saat kayışı imalatı yapılmaktadır.